Şirketimiz, 2009 yılında bitkisel ürünlerin üretimi ile bu sektörde kendini kanıtlamış ve bugüne kadar geçen  süre zarfında faaliyet alanını her geçen gün geliştirirken, bitkisel gıda takviyelerinin yanı sıra, bitkisel kozmetikler, kremler, macunlar, kapsüller, efervesan tabletler gibi doğal ürünlerin üretimine devam etmektedir. Birçok marka için fason üretim yapan firmamız, yurt içi ve yurt dışında pek çok müşterisi ile ürünlerimizi kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Koz ilaç olarak geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimi ile, çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojiyi kullanarak, sizlere özel çözümler ve birinci kalite ürünler sunmayı ilkemiz kabul ediyoruz. Bitkisel gıda takviyesi üretimi sektöründe edindiğimiz yer ile yetinmeyerek, daha da sağlıklı, daha da kaliteli üretim yapmak üzere sürekli firmamızı geliştiriyoruz.

Koz İlaç olarak bitkisel gıda takviyelerinin yanı sıra, bitkisel kozmetikler, kremler, macunlar, kapsüller, efervesan tabletler gibi doğal ürünlerin üretimine devam etmektedir. Birçok markaya fason üretim yapan firmamız yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize ve üreticilerimize “Marka Tescili, Ürün Formülasyonu, Danışmanlık, GMP Standartlarında Üretim” hizmetleri sunuyoruz.