Koz Grup olarak en büyük gücümüz sahip olduğumuz değerlerimizde saklı. Saygıya, çalışmaya, üretmeye ve yatırıma olan tutkumuz markamıza yön veren inançlarımızı oluşturuyor.

Kaliteli ham maddeyi tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen misyonumuzla özgün içerikler oluşturuyor, yüksek teknoloji ve alanında uzman ekipler tarafından ARGE çalışmalarımızı her ayrıntıya dikkat ederek işimizi titizlikle yürütüyoruz.

Kozmetik, ilaç, otomotiv ve reklam hizmetlerimizde, yaptığımız tüm işlere inanarak başlıyor başarıya ulaşıncaya kadar aynı heyecanı yaşıyoruz. Bizi ileri taşıyan bu değerlerle tüketici gözünde güven kazanarak, sektörde rekabeti üst seviyeye çıkaracak, farklılıklara ve fırsatlara açık şekilde üretimlerimiz gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini birincil hedef olarak kendimize belirliyor, oluşabilecek problem ve sorunlara karşı çözüm üretecek yollar geliştiriyoruz. Ekip olarak sevgi, saygı ve hoşgörü ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz…

KALİTELİ İÇERİK

Hizmetlerimizde kalite başlıca temel taşımızdır. Her türlü üretim, hizmet, satış ve satış sonrası süreçte kaliteye önem veriyoruz. İçeriklerimizi ve hizmetlerimizi sektörde fark yaratacak şekilde geliştiriyoruz.

DOĞAL VE BİTKİSEL ÜRETİM

Doğanın bize sunduğu bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerimizi tasarlıyor, hijyenik ortamlarda uzman ekiplerimiz T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Ruhsatlı Firmamız ISO 9001:2008, HACCP, ISO 22000:2005 ve GMP (Good Manufacturing Practice) Standartlarındaki kalite yönetim ve gıda yönetim sistemleri belgelendirmelerine sahip olarak imalatını yapıyoruz.

Hammaddelerimizi özel sertifikalı olarak standart bitki ekstresi olmasının yanında, insanlar üzerinde klinik çalışmaları yapılmış, toksikoloji çalışmaları tamamlanmış hammaddeleri kullanıyoruz. Hammadde seçimi esnasında ürünün fiyatını değil sadece kalite parametrelerini ön planda tutan firmamız bu niteliği sayesinde piyasaya arz ettiği ürünlerin emsalsiz olduğunu garanti ediyoruz.

UZMAN VE GÜÇLÜ KADRO

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılan ARGE çalışmaları, marka ve reklam danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizi otomotiv, ilaç, kozmetik ve reklam sektöründe her aşamada destekleyerek müşterilerimizin hedeflerine ortak oluyor, ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve uygulanabilir çözümler geliştiriyoruz.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Çağımızın getirdiği bilim ve teknolojiyi yakından takip ediyor, yüksek teknolojiyi üretimimizin en önemli ayağı olarak ele alıyoruz. Üretim, danışmanlık ve fason hizmetlerimizdeki kaliteyi bu yönde temellendiriyoruz.